lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Rritet ndjeshëm numri i të infektuarve me COVID-19 në Fier. Burime bëjnë me dije se është infektuar një familje me gjashtë anëtarë. Të njëjtat burime bëjnë me dije se mes të infektuarve ka edhe fëmijë.

E gjithë familja është vetëkarantinuar në banesë dhe gjendja e tyre shëndetësore është e stabilizuar.