Modelja shqiptare, Françeska Jaçe, është një nga vajzat më të komentuara në media

Ajo përherë ka tërhequr vëmendjen me jetën luksoze, udhëtimet e shpeshta dhe fotot e saj, ku ekspozon linjat perfekte.

E të njejtën ka bërë së fundmi ku ka postuar një foto shumë provokuese nudo.