Arbenita dhe Fero sajojnë ndarje fake për të marrë vëmendje

Reperi i njohur, Fero ka ditëlindjen dhe mbush 23 vjeç. Ai ka marrë surpriza dhe dhurata të shumta nga shoqëria e tij dhe jo vetëm.

Mirëpo, edhe Arbenita ka menduar për të dashurin e tij dhe i ka bërë një dhuratë të pazakontë.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet me një tortë me dizajn marijuane, ndërsa shkruan: “Ditëlindja e BAE”!

Fero mbush 23 vjeç ndërsa Arbenita e surprizon