Është 59-vjeçe por Irma Libohova shfaqet ne super forme me bikini

Irma Libohova, një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, së fundmi ndodhet me pushime në Jug.

Ajo ka ndarë me ndjekësit shpesh herë foto nga këto pushime, ku duket se po i shijon në maksimum.

Në postimin e fundit në “Instagram”, Irma shihet e veshur me rroba banjo duke pozuar në breg të detit me një kokteil në dorë.

Ajo shihet me forma perfekte, si një vajzë e re, pavarësisht se është 59 vjeç. Në këtë foto, këngëtarja ka marrë pëlqime dhe komplimenta pafund nga ndjekësit e saj.