Eranda Libohova dhe Gena publikojne këngën e re!

 

Dy këngëtarë të njohur për publikun shqipëtar, Eranda Libohova dhe Gena Lito i kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Ata kanë realizuar një dueti muzikor me titullin “Thuam’ po” i cili është publikuar sot.
Videoklipin e këngës e ka realizuar Chill Pro ndërsa produksioni është bërë nga GMAJ7
Gent Myftaraj ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar Pandi Laço.