Elvana Gjata me pushime përrallore në vendin nordik

Elvana Gjata është shkëputur për pak kohë nga koncertet e saj dhe projektet muzikore për të shijuar pushimet në Islandë. Dhe këngëtarja ka ndarë momente me ndjekësit nga pushimet e saj përrallore.

Elvana publikoi foto të nxehta e veshur me bikini duke “çmendur” fansa e saj. Ajo duket shumë tërheqëse dhe seksi në imazhet e fundit. Duket se këngëtarja po relaksohet dhe po shkëputet nga ngjarjet e fundit  që kanë ndodhur.

Kujtojmë se Elvana u zhgënjye shumë pasi zuri vendin e dytë në Festivalin e RTSH-së dhe menjëherë pas kësaj u largua drejt Amerikës.

Gjithashtu ajo na njoftoi se po sjell një projekt të ri muzikor me producentin me famë botërore Poo Bear por ende nuk ka zbuluar detaje mbi titullin apo datën e publikimit.