Dje ishte dita ku vajzat seksi të ekraneve dhe të showbizit kanë pozuar pa të brendshme.

Dhe nuk janë vetëm yjet dhe personazhet e showbizit nga bota por edhe ato shqiptare.

Eliona Pitarka ka postuar në intagram disa foto në plazh ku është pa të brendshme. Të shumta ishin komentet dhe pëlqimet që mori aktorja.

Edhe Eliona Pitarka pozon foto thuajse nudo