Edhe Xhemi Shehu nuk reziston. Poston foto me bikini

Moderatorja, Xhemi Shehu ka pozuar përkrah Ana Gjebreas, por në sy bie komplimenti i Ardit Gjebreas për moderatoren bukuroshe.

“Paske qenë edhe fotograf shumë i mirë pra,”- shkruan Xhemi Shehu në rrjete sociale, përkrah fotos që e bija e Arditit kishte shpërndarë.

“Hahahahaha me ty vetëm shkrepe dhe bëhet vetë foto,”– i përgjigjet moderatori Xhemi Shehut, duke i thënë komplimentin e veçantë.

Moderatorja që prej vitesh drejton emisionin e humorit “Portokalli” përkrah Salsano Rrapit, nuk rresht së marri komplimente për fizikun e saj të bukur!