Blendi Fevziu ka udhëtuar drejt ishullit të famshëm Mykonos, një destinacion i të gjithë VIP-ave shqiptarë për këtë vit. Në një foto të postuar në rrjete sociale, Blendi Fevziu duket i lumtur.

Me krahët hapur dhe i buzëqeshur, në sy bie komenti i sportistes Dorina Mema.

Dorina Mema prej ditësh po pushon në Mykonos së bashku me të bijën. Super në formë si gjithmonë ajo ka ndarë momente nga udhëtimi i saj në ishullin grek.

Por, menjëherë pasi ka marrë vesh se Blendi Fevziu është në destinacionin e VIP-ave, Dorina nuk ka nguruar t’i japë Blendit një ide fantastike.

“I ke këtu të gjithë të ftuarit për një emision”,– i shkruan Dorina Mema.
Duket se edhe për pushime, Blendi fevziut nuk i ndahet puna!