Kur bëhet fjalë për modelin e flokëve të kapura bisht, mendja shkon direkt tek Ariana Grande.

Këngëtarja me famë botërore ka zhvilluar një karrierë të suksesshme që kur ishte fëmijë, por ndërsa u bë e famshme Ariana “përqafoi” stilin e saj unik.

Por, përpara se të bëhej një personazh publik, këngëtarja dukej krejt ndryshe. Një foto e saj kur ka qenë fëmijë është bërë publike, në të cilën shfaqet me flokë të errëta dhe kaçurrela, ku gjithashtu spikat dhe bukuria e saj.

Edhe para se të merrte famë dhe të bënte ndryshime në pamje, Ariana dukej si një princeshë pop. Ariana mori famë për rolin e saj si Cat Valentine në seritë televizive Nickelodeon Victorious për të luajtur më pas për shfaqjen “Sam & Cat”