Këngëtarja e njohur Dhurata Dora është një nga më të pëlqyerat dhe më të ndjekurat në rrjetet sociale.Mbrëmjen e djeshme ajo ka pasur një një koncert në Mitrovicë

Por këngëtarja ka “dështuar”mbrëmjen muzikore në fjalë, sipas postimit të saj në Instastory, pasi ajo ka nuk ka arritur të shkojë atje në kohë.

Ndërsa, sot Dhurata ka postuar në në Instagram një fotografi, ku shihet e veshur me një xhaketë xhins të shkurtër dhe me dorën e vënë midis shalëve. Një imazh si ky, nuk i la shumë vend imagjinatës.

Dhurata Dorës i dështon koncerti dhe më pas kënaq veten me foto provokuese