lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Një krim i rëndë është regjistruar sot në fshatin Halil në Fushë-Krujë. Sipas informacioneve mësohet se sherri në një familje ka përfunduar me një viktimë.

Sipas burimeve  viktimë ka mbetur shtetasi i identifikuar si Juljan Halili, rreth 35 vjeç dhe dyshohet se është qëlluar për vdekje nga xhaxhai i rij Shkëlqim Halili, 57-vjeç.