Shkëndija e Tetovës nën drejtimin e Ernest Gjokës po ben nje paraqitje dinjitoze ndaj milionereve të Tottenham.

Nafiu ka kthyet tetovaret në lojë falë golit tē tij shënuar në minuten e 10 të pjeses së dytë.

Më heret për Tottenhamin e Mourinhos pati shënuar argjentinasi Lamela.

Aktualisht po luhet minuta e 67 e takimit dhe Shkëndija i ka të gjitha mundesite per surprizë.