Aksident te tuneli i Elbasanit me dy të plagosur

Një 30-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase të mitur.

Burimet zyrtare bëjnë me dije se 30-vjeçari i identifikuar me inicialet T.D është arrestuar nga Policia nr1 Tiranë, ndërsa rasti është ende duke u hetuar.

Njofitmi:

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit T. D., 30 vjeç, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhenie seksuale me dhunë me një shtetase të mitur.