Almeda Abazi merr dhuratë superluksoze nga i dashuri Tolgahan

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk, Tolgahan, njoftuan vetëm pak kohë më parë se do të bëhën prindër për herë të dytë.

Ditën e sotme, Almeda Abazi ka publikuar një video në rrjetet sociale ku ka treguar gjininë e bebes.

Në videon e publikuar, duket çifti të cilët po darkonin në mesin e familjarëve dhe Tolgahan mbante para tij një kuti ku ndodhej një body ngjyrë e kuqe, ku u nënkuptua se ata janë në pritje të një vajze.

Çifti u përqafuan të emocionuar teksa shkëmbyen puthje dhe përqafime mes tyre.

 

© SYRI.net