Albana Osmani ndryshon look-un sërish

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë me një ngjyrë floku që anon nga brunet, mirëpo Albana Osmani nuk i ka kursyer aspak eksperimentet me ‘look-un’ e saj.

Dhe ditën e sotme moderatorja habiti të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve  dhe tashmë është një kokëkuqe seksi. Albana ka publikuar një video teksa shfaqet në makinë duke kënduar, ndërsa të gjithë kanë vënë re ndryshimin.

Menjëherë ndjekësit që e kanë komplimentuar moderatoren për pamjen që i ka pëlqyer shumë.

Albana Osmani ndryshon look-un sërish