Më fund Albi Nako dhe Alba Hoxha më bashkë se kurrë

Alba Hoxha, balerina e njohur është tepër aktive në rrjetet sociale kryesisht në Instagram.

Siç të gjithë e dimë, prezantuesja e motit njihet për postimet e saj sensuale e deri diku provokuese për ndjekësit.

Ndërkaq, së fundmi balerina ka postuar një foto ku duket në det me një palë bikini të veshura ngjyrë blu.

Alba Hoxha nis sezonin e verës/ Poston foto me bikini nga jugu