Ngjarje e rëndë në ku ka mbetur një i vrarë dhe dy persona të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Fratar të Mallakastrës.

Nga informacionet parapraket dyshohet se nga përplasja e 2 automjeteve ka mbetur i vdekur një person.

Ndërkohë që në një nga makinat e aksidentuara kanë ngelur njerëz të bllokuar.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërkaq policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve.