Abramovich po shkëlqen në modë dhe Instagram

Olya Abramovich është një nga “yjet në ngritje” të modës, pasi në pak muaj ka arritur të mbledhë rreth vetes më tepër se 1.5 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Bukuroshja ruse ka shfrytëzuar mjaft mirë edhe mbiemrin që mban, i njëjti me manjatin e Chelseat, Roman Abramovich, ndonëse me këtë të fundit nuk e lidh asgjë përveç mbiemrit dhe shtetësisë.

Olya është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke postuar vazhdimisht foto joshëse, ndërsa për mediat ruse ka treguar se ka arritur të nënshkruajë tashmë edhe kontratat e para të sponsorizimit me kompani veshjesh.