22-vjeçarja Antonella Fiordelisi, përveçse sportit, i është përkushtuar edhe modës, duke siguruar tashmë kontrata me firma të njohura.

Gjithashtu bukuroshja italiane e sportit të Skermës vazhdon të postojë fotot e saj seksi, e veshur thjesht me bikini.

Si gjithmonë nuk kanë munguar komentet dhe pëlqimet në fotot e saja.