Zjarr në një apartament në Durrês dhe dyshohet se ka njerêz brenda

0
Ngjarje e rëndë në ku ka mbetur një i vrarë dhe dy persona të plagosur

Një zjarr ka rënë në një apartament në katin e katërt të një pallati në lagjen nr.1 në Durrës, në zonën e njohur si Nishcigare.

Dyshohet se në apartament ka banorë brenda, ndërkohë që zjarrfikëset janë në vendin e ngjarjes për të neutralizuar flakët.