Zbulohet “frymëzimi” i sulmuesit të shumëkërkuar të Ajaksit

0
Zbulohet

David Neres është sulmuesi brazilian i Ajaxit, që me talentin dhe shpejtësinë e tij, ka tërhequr vëmendjen e klubeve më të mëdha europiane.

Sekreti i formës së mirë të sulmuesit, duket së është e fejuara e tij, modelja e njohur holandeze, Kira Winona, e cila përveçse frymëzon Neres, “çmend” edhe fansat në rrjetet sociale.