Urën 76 milionëshe të Lali Erit e merr lumi

0

Kreu i departamentit të mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi, ke denoncuar një tjetër skandal të dyshes Rama Veliaj.

Në videon e mëposhtme do të shihni urën e Zall Bastarit për të cilën u investuan kjo pak, por 76 milionë lekë, dhe vetëm 10 ditë pas inaugurimit urën e merr lumin.

Ja çfarë shkruan Malltezi:

Ura Rama-Veliaj style. 76 milione leke perlan deputeti per uren, e inagurojne dhe montojne kasetat me rregji ne bashki, 10 dite me pas uren e merr lumi me gjithe rruge e 3 vjet nuk shihet me kush. Na rrofte fasada!