Uaa mos vallë motrat Vjollca na qënkërkan zënë

0
Uaa mos vallë motrat Vjollca na qënkërkan zënë

Uaa mos vallë motrat Vjollca na qënkërkan zënë. Janë zënë Marina dhe Luana Vjollca? Ja detaji që ngre dyshime

Janë të dyja moderatore por ndërkohë që Luana ka nisur sezonin e saj të ri në “Shiko Kush Luan”, Marinën nuk e kemi parë  aktive në televizion.

Por ajo që ka bërë përshtypje dhe po na çudit jashtë mase është se motrat të cilat ishin shumë të lidhura me njëra-tjetrën, nuk kanë qenë shumë aktive në Instagramet e njëra-tjetrës.

E kur themi aktive e kemi fjalën që të postojnë ndonjë foto bashkë apo të paktën ndonjë “like” apo koment të tipit. Madje Marina as nuk e ka uruar publikisht Luanën për sezonin e ri të Shiko Kush Luan.

Like i fundit që Luana i ka bërë motrës së saj, daton më 26 shtator. Kur ajo ishte me pushime në Xhamajkë. Ndërkohë që Marina për herë të fundit ka pëlqyer një foto të Luanës më 12 tetor. Para shfaqjes së saj në “Shiko Kush Luan”