21 C
Tirana
E mërkurë, Korrik 24, 2019
Ballina Etiketimet Olta Gixhari: Në teatër të keqtrajtojnë dhe të trajtojnë si marionetë

Etiketim: Olta Gixhari: Në teatër të keqtrajtojnë dhe të trajtojnë si marionetë

- Advertisement -