24 C
Tirana
E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Haradinaj kthehet nga Haga dhe jep mesazhe tē forta

Etiketim: Haradinaj kthehet nga Haga dhe jep mesazhe tē forta

- Advertisement -