Roma ka gati ofertën për Gasperinin

0

Verdhekuqtë kanë zgjedhur Gian Piero Gaseprinin, njeriun që po zhvillon një sezon vërtetë fantastik me Atalantën. Mbetet për t’u parë nëse Gasperini do të pranojë ofertën e klubit verdhekuq. Nëse ish-trajneri i Interit dhe Genoas lë Atalantën për Romën,