Rita Ora shpërblen fansat me një foto me bikini

0

Rita Ora ka konfirmuar së fundmi paraqitjen në turneun e saj të ri.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini.

Këngatarja shfaqet në bikini ngjyrë të kuqe në top formë nga pushimet.

Ajo ka shkruar në Instagram se kujton kohën e pushimeve dhe se do të kthehet vetëm pas fundit të turneut.

Rita Ora këtë vit do të mbajë një turne të gjatë botëror.