Rita Ora është bërë zeshkane për maskimin e radhës për Halloween

0
Mënyra e veçantë që ka gjetur këngëtarja shqiptare për promovim

Rita është bërë zeshkane për maskimin e radhës për Halloween. Nata e mbrëmshme ishte e mbushur përplot me kostume dhe njerëz që mundohen të jenë dicka që nuk janë.

E këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka zgjedhur që të bëjë një ndryshim drastik në pamje.

Ajo kishte zgjedhur që të maskohej si karakteri i Cheri-it luajtur nga Alexandra Medford në filmin “The Witches Of Eastwick”.

Rita Ora është bërë zeshkane për maskimin e radhës për Halloween

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here