Rike Roçi ndez temperaturat me një foto ku shfaq hiret e saj

0
Rike Roçi ndez temperaturat me një foto ku shfaq hiret e saj

Ish-banorja e Big Brother, Rike Roçi është e njohur si një nga femrat më seksi që ka pasur ky show televiziv, dhe kohët e fundit fitoi vëmendje me postimin e një djali në Instagram me mbishkrimin: “Jam e dashuruar”. Por nuk zgjati shumë dhe e fshiu këtë foto.

Lëvizja e radhës, e banores seksi ka qenë postimi i një fotoje ku shfaq të gjitha hiret e saj, me të brendshme dhe një arush në dorë.

Në sy bien format e saj bombastike dhe fansat kanë vërshuar në komente. Si, për të sqaruar postimin që bëri para disa kohësh, Rikja ka bërë dhe një mbishkrim bashkëngjitur fotos.

“Kur në fakt ke dashuri vetëm arushin.”-shkruan Rikja.

Me sa duket ish-banorja e Big Brother, ka dashur të sqarojë të gjithë ata që dyshuan për një histori dashurie, që siç u sqarua, akoma nuk ka ardhur!

Rike Roçi ndez temperaturat me një foto ku shfaq hiret e saj
Rike Roçi ndez temperaturat me një foto ku shfaq hiret e saj