Prezantuesja italiane poston foton seksi para ridaljes në ekran

0

Inest Trocchia, njëkohësisht modele dhe prezantuese televizive e fillon vitin me një foto super seksi.

Kjo tregon se festat kanë kaluar pa kile të shtuara dhe me forma super. Modelja dhe prezantuesja njoftoi në postimin e saj se shumë shpejt do ta shohim në ekran. Ines do ti kthehet botês televizive dhe pas 2 ditësh do kemi mundësi ta shohim.

MEDIA LINE NEWS| medialine.al