Plasin memet në rrjet për marrëdhënien Thaçi- Vuçiç dhe Gent Cakajn

0
Plasin memet në rrjet për marrëdhënien Thaçi- Vuçiç dhe Gent Cakajn

Pas refuzimit që kreu i shteti, Ilir Meta i bërë kandidaturës së Gent Cakajt, kanë plasur edhe memet në rrjetet sociale.

Në qendër të vëmendjes kanë qenë Thaçi dhe Vuçiç, por edhe molla e sherrit midis Presidentit Meta dhe Kryeministrit Rama.

Në një nga memet Thaçi dhe Vuçiç shfaqen në krevat bashkë dhe Batoni është shërbëtori i tyre. Ndërsa edhe Gent Cakaj nuk i ka shpëtuar ironisë ndaj tijë duke e treguar si të papërgjegjshëm.

Plasin memet në rrjet për marrëdhënien Thaçi- Vuçiç dhe Gent Cakajn