Olta Gixhari i rikthehet sërish fotove “shumë provokuese”

0
Olta Gixhari: Në teatër të keqtrajtojnë dhe të trajtojnë si marionetë

Aktorja, Olta Gixhari nuk po i ndalet pushimeve të saj, buzë detit. Veshur me një fund në ngjyrë të gjelbërt me pala firzamonike, aktorja ka dhuruar një skenë provokuese, teksa fundin ja ka ‘rrëmbyer’ era. Në pah kanë dalë të pasmet e saj, që duken super në formë.

Ajo ka ndarë foton stil Marilyn Monro, me një mbishkrim:

“Nëse s’e kap dot diellin, kap erën”.

Olta Gixhari rrëmben gjithmonë vëmendjen me hiret dhe bukurinë e saj, e herë pas here bie në sy për postimet e saj provokuese.