Moderatorja Bora Zemani merr komplimentat për linjat perfekte

0
Moderatorja Bora Zemani merr komplimentat për linjat perfekte

Moderatorja Bora Zemani merr komplimentat për linjat perfekte . Në sezonin e ri të emisionit “E diela shqiptare”, përkrah moderatorit Ardit Gjebrea është shfaqur prezantuesja e sportit, Bora Zemani.

Bora është imazhi i ri i së dielës, e cila do të qëndrojë pranë publikut gjatë prezantimit të këngëve të reja të “Kënga Magjike”.

Nga java në javë ajo poston foto me veshjet e çdo puntate në programin e “E diela shqiptare”, ku merr mjaft komente për linjat, edhe pse është nëna e një djali.

Të dielën e fundit ajo kishte veshur një fustan të bardhë. Për të realizuar një foto sa më të bukur dhe që t’i nxirrte në pah këmbët, ajo ka pozuar sipër shkallëve, në ambientet e brendshme të televizionit “Klan”.

“Pa mendje, prej vërteti”, shkruan ajo poshtë fotos, pozë që nuk u ka shpëtuar ndjekësve. Ata kanë vërshuar me komente, ku i komplimentonin këmbët dhe e këshillonin t’i nxirrte më shpesh në ekran.

bora