Modelja e njohur gjen një mënyrë speciale për “tu zhveshur” për festën e pavarësisë së SHBA-ve

0
Modelja e njohur gjen një mënyrë speciale për

Teksa Amerika feston Pavarësinë, modelja Rachel McCord është fotografuar e veshur me një palë bikini të kuqe dhe nxjerr në pah më së miri asetet e saj trupore.

29-vjeçarja seksi po shijon një pushim të shkurtër në hotelin “La Peer”, në perëndim të Hollywoodit.

Me rroba banjat që motra e aktores së famshme, AnnaLynne Mc Cord, ka veshur nuk i ka lënë vend imagjinatës, pasi janë mjaft të vogla.