Lulzim Basha ka nisur numërimin mbrapsh për protestën e 16 marsit

0
Lulzim Basha ka nisur numërimin mbrapsh për protestën e 16 marsit

Na ndajnë vetëm pak ditë nga protesta e opozitës së bashkuar, ndërsa kreu i PD-së Lulzim Basha ka nisur numërimin mbrapsh.

Përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, Basha zgjedh foton e flamurit kombëtar në sfond, për të pasqyruar edhe demostratën e paralajmëruar të 16 marsit.

Kreu i PD-së krahas fotos shkruan që ka nisur numërimi mbrapsht, ndërsa shton më tutje datën dhe orën e protestës.

Lulzim