Librazhd: Një 52 vjeçar ka gjetur vdekjen gjatë një aksidenti në punë

0
Librazhd: Një 52 vjeçar ka gjetur vdekjen gjatë një aksidenti në punë

Një burrë 52 vjeçar ka gjetur vdekjen, pas një aksidenti në punë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Librazhd, sipas informacionit paraprak të policisë, viktimë ka mbetur shtetasi Hiqmet Vercani, rreth 52 vjeç, banues në fshatin Pishkash, Librazhd.

“Ai ka humbur jetën pasi është aksidentuar me makineri të punës , i cili ishte punëtor në një miniere”- njofton policia.

Njoftimi i policisë:

Shtetasi H.V., rreth 52 vjeç, banues në fshatin Pishkash,Librazhd, ka humbur jetën pasi është aksidentuar me makineri të punës , i cili ishte punëtor në një minierë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.