LAJMI FUNDIT: Gjendet një person i pajetë pranë spitalit në Fier

0
Ngjarje e rëndë në ku ka mbetur një i vrarë dhe dy persona të plagosur

Gjendet një person i vdekur në rrugën e spitalit të Fierit.

Mësohet se viktima, rreth të 70-ave, është i seksit mashkull ndërsa ende nuk dihet identiteti i tij.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj