Kejvina shfaqet me pozë provokuese nga Barcelona

0
Kejvina shfaqet me pozë provokuese nga Barcelona

Kejvina Kthella u bë e njohur për shqiptarët që me daljen e parë tek programi ‘Xing me Ermali’. Dhe tashmë modelja numëron me mijëra ndjekës në Instagram.

Gjithashtu ajo është e njohur dhe për fotot provokative që publikon pothuajse çdo ditë në llogarinë e saj në Instagram,foto të cilat nuk kalojnë pa marrë vëmëndjen e ndjekësve të saj.

Së fundmi Kejvina ka publikuar një fotografi nga qyteti i bukur i Barcelonës. Ajo që bie në sy janë format e përkryera  trupore, që modelja i ekspozon me krenari.

Kejvina shfaqet me pozë provokuese nga Barcelona