5 C
Tirana, Al
E premte, Nëntor 16, 2018
Ja si ishte veshur Kim Kardashian për festën e Halloween

Ja si ishte veshur Kim Kardashian për festën e Halloween

Halloween është një kohë e vitit ku ju mund të hiqni pengesat tuaja dhe të transformoni në dikë ose diçka tjetër. Por, si gjithmonë Kim...
Armina Mevlani vishet si një lepurushe për festën e Halloween

Armina Mevlani vishet si një lepurushe për festën e Halloween

Armina Mevlani vishet si një lepurushe për festën e Halloween.Edhe Armina Mevlani i është bashkuar festimeve të Halloween në “Instagram”. Blogerja shqiptare ka ndarë me...
Disa histori se si nga askushi në jetë janë bërë të famshëm

Disa histori se si nga askushi në jetë janë bërë të famshëm

 Shumë nga personat e famshëm që sot bëjnë jetë luksoze, vite më parë nuk kanë pasur asnjëgjë në jetën e tyre. Menjëherë sapo u bënë...
Ja shenjat e horoskopit që mund të bëhen të famshëm

Ja shenjat e horoskopit që mund të bëhen të famshëm

Ja cilat janë shenjat e horoskopit që kanë më shumë mundësi për t’u bërë të famshëm. Mesa duket fusha e suksesit është ndër më të...
Veshja për Halloween e Oriola Marashit çmend fansat

Veshja për Halloween e Oriola Marashit çmend fansat

Veshja për Halloween e Oriola Marashit çmend fansat. E maskuar për festën e “Halloweeni”, Oriola Marashi ka “çmendur” fansat në Instagram. E veshur tejet ngushtë,...
Jessica Alba tregon tmerret kur u mor peng në moshën 15 vjeçare

Jessica Alba tregon tmerret kur u mor peng në moshën 15 vjeçare

Aktorja e famshme Jessica Alba ka treguar se kur ishte vetëm 15 vjeç dhe merrte pjesë në xhirimet e filmit Flipper, nisi të marrë...

Ja receta e dashurisë midis Alfios dhe Fatmës

Ja receta e dashurisë midis Alfios dhe Fatmës. Fatma ka festuar ditëlindjen e saj të 24- tërt e ndër urimet që ajo ka marrë...
Ja se si duket Morena Taraku pa pikë grimi të hedhur

Ja se si duket Morena Taraku pa pikë grimi të hedhur

Jemi mësuar që Morena Tarakun ta shohim gjithmonë të kuruar deri në detaje. Por kurioziteti na shtyen se si duket ajo pa grim. Tashmë edhe...
Historia e veçantë e dashurisë midis Xhenifer Lopez dhe Aleks

Ylli amerikan Jennifer Lopez po shkon drejt altarit

Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez prej kohësh janë në një lidhje dashurie . Gjërat u bënë shumë shpejt serioze, pasi Alex pranoi të takonte fëmijët...
Ja mënyra origjinale që merr urimin nga bashkëshortja Ryan Reynolds

Ja mënyra origjinale që merr urimin nga bashkëshortja aktori Ryan Reynolds

Ja mënyra origjinale që merr urimin nga bashkëshortja aktori Ryan Reynolds. Ryan Reynolds feston sot ditëlindjen dhe bashkëshortja e tij ka zgjedhur mënyrën më...

NA NDIQNI

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
- Advertisement -