9 C
Tirana
E shtunë, Mars 23, 2019
Johnny Depp vazhdon në telashe me ish- bashkortën e tij Amber Heard

Johnny Depp vazhdon në telashe me ish- bashkortën e tij Amber Heard

Johnny Depp po përpiqet që të pastrojë imazhin e tij nga akuzat e ish-bashkëshortes Amber Heard. Amber e akuzoi aktorin e njohur se e...
Arbana Osmani dhe sherri me TCH ka nisur nga një postim në rrjetet sociale

Arbana Osmani dhe sherri me TCH ka nisur nga një postim në rrjetet sociale

Detaje të reja mësohen rreth debatit të fortë që ka pasur Arbana Osmani me drejtuesit e Top Channel, çka ka çuar deri në veprime...
Arsyeja e përçarjes së TCH dhe Arbana Osmanit lidhet me Renato Mekollin

Arbana Osmani merr vendimin për largimin e saj nga TCH

Lajmi i qarkulluar në media pêr një largim të mundshëm të moderatore njohur Arbana Osmani nga Top Channel kanè marrë fund. Nëpërmjet burimeve na raportojnë...

ALKETA VEJSIU: Sa dyer më janë përplasur për të arritur deri këtu

Në një koment drejtuar ndjekësve të saj që e pyetën sesi ia ka dalë të jetë kaq e suksesshme, Alketa tregon se ka pasur...
Arsyeja e përçarjes së TCH dhe Arbana Osmanit lidhet me Renato Mekollin

Arsyeja e përçarjes së TCH dhe Arbana Osmanit lidhet me Renato Mekollin

Largimi i Arbana Osmanit nga “Top Channel” është përfolur shumë nga dje pasdite, kur lajmi se do të braktisë emisionin “Dua të të bëj...
Edhe Lori Hoxha ka filluar që tani me operacionet plastike

Çfarë po ndodh me Lori Hoxhën?

Lori Hoxha është padyshim një prej personave më të ndjekur në rrjetet sociale, e cila merr gjithmonë vëmendjen e fansave me postimet e saj...

Dalin pamje nga super ditëlindja e Aurela Hoxhës

Aurela Hoxha ka festuar ditëlindjen e saj të 34-rt në një festë të paparë me miq dhe të afërm shumë larg Tiranës. Bukuroshja mblodhi bashkë...
Xhensila shfaqet në super në formë me një veshje "all black"

Xhensila Myrtezaj gati për klipin e saj të ri që po xhirohet në Venecia

Nuk ishte një udhëtim i radhës për pushime, udhëtimi i Xhensila Myrtezaj në Venezia por mesa duket një udhëtim për punë dhe projekte të...
Nejmar "dështon" në misionin për tu lidhur me bukuroshen Silvia D’Avenia

Nejmar “dështon” në misionin për tu lidhur me bukuroshen Silvia D’Avenia

Pas i dha fund, të paktën përkohësisht, historisë së dashurisë me aktoren dhe modelen e njohur në Brazil, Bruna Marquezinhe, Neymar vazhdon të jetë...
Arjan Çani thumbon emisionin Opinion të Blendi Fevziut

Arjan Çani thumbon emisionin Opinion të Blendi Fevziut

Të premten në mbrëmje në emisionin e Arian Çanit, “Zonë e Lirë”, ishte i ftuar gazetari Andi Bejtja. Në studio është diskutuar rreth një momenti...
- Advertisement -