13 C
Tirana, Al
E enjte, Janar 17, 2019
Largimi i moderatores  Nevina Shtylla nga Tv Klan drejt konkurrentëve të Top Channel nuk ka kaluar pa hatërmbetje. Moderatorja e ka cilësuar Manushin, kolegun tek Procesi Sportiv si nga më të mirët. Por disa nga ndjekësit nuk e pritën mirë këtë deklaratë të moderatorës së Top Channel. Ja çfarë thotë: "Euu po kjo cpati Qeka Be kjo me nenvlersu klanin E kush ja beri pak ismetin para se me shku aty te Top( qe un se marr parasysh si program se jam fanatike e cmendur e Klanit).Edhe qe nje pergj shum e shumtuar dhe e papjekur e nevines kur cilesoi pa hezitim fare manushin si me tmirin. Tpakten sa per respekt te Gjebrese te ishte menduar icik,te thonte te dy jan tmir ose pergj me e mir fare; nk bej dot dallime se te dy jan tmir"

Ndjekësit sulmojnë Nevina Shtyllën pas kalimit në Top Channel

Largimi i moderatores  Nevina Shtylla nga Tv Klan drejt konkurrentëve të Top Channel nuk ka kaluar pa hatërmbetje. Moderatorja e ka cilësuar Manushin, kolegun tek...
Eneda Tarifa sulmon aktorët e portokallisë, hanë bukë kot

Eneda Tarifa sulmon aktorët e portokallisë, hanë bukë kot

Eneda Tarifa ka qenë e ftuara e radhës në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ me Rudina Dembacaj, e cila ka ndalur dhe ka folur...
Ja unaza super që Alban Hoxha i ka dhuruar Çiljetës

Ja unaza super që Alban Hoxha i ka dhuruar Çiljetës

Ka disa kohë që këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga është në qendër të vëmendjes së mediave rozë dhe publikut, për shkak të lidhjes së...
Ingrit Gjoni zbulon prapaskenat e xhirimit të klipit të ri

Ingrit Gjoni zbulon prapaskenat e xhirimit të klipit të ri

Ingrit Gjoni zbulon prapaskenat e xhirimit të klipit të ri. Ajo është ndër këngëtaret që i ka dhënë shumë muzikës shqiptare dhe hyn tek...
Kush është Kryeministri që Bleona flet në librin e saj

Kush është Kryeministri që Bleona flet në librin e saj

Prej kohësh Bleona ka bërë të ditur se po shkruan një libër autobiografik i cili pritet ta trondisë politikën pasi në të këngëtarja do...
Ja se si duket Bleona Qereti pa pikë grimi në fytyrë

Ja se si duket Bleona Qereti pa pikë grimi në fytyrë

Këngëtarja Bleona Qereti është nga ato personazhe të shoëbizit që gjithmonë diskutohet për paraqitjet e saj në publik. Bleona ka postuar së fundmi në Instagram...
Dafina Zeqiri e tepron me shpenzimet per veshje

Dafina Zeqiri e tepron me shpenzimet per veshje

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila kohët e fundit është shkëputur pak nga jeta e saj në Amerikë...
Moderatorja Bora Zemani ndryshon tërësisht pamjen e saj

Ja në cilin televizion do të shfaqet moderatorja Bora Zemani

Bora Zemani do të jetë në krah të Ardit Gjerbresë tek “E diela shqiptare”. Mund t’ju duket e papritur, por të dy moderatorët si...
Ja çfarë deklaron Seldi për marrëdhënien e tij me Mimoza Shkodrën

Ja çfarë deklaron Seldi për marrëdhënien e tij me Mimoza Shkodrën

Seldi Qalliu është pjesë e kërcimtarëve të edicionit të 5-të të “Dance With Me”. Mbrëmjen e parë të spektaklit nuk kishte si t’i shpëtonte...

Ja kush do të jetë bukuroshja që do të moderojë Procesin Sportiv

Pas një viti të suksesshëm në moderimin e ‘Jo vetëm modë’, Nevina Shtylla përflitet se nuk do të jetë më pjesë e tij. Moderatorja...
- Advertisement -