24 C
Tirana
E mërkurë, Gusht 21, 2019
Historia e veçantë e dashurisë midis Xhenifer Lopez dhe Aleks

Historia e veçantë e dashurisë midis Xhenifer Lopez dhe Aleks

Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez janë një ndër çiftet më pëlqyer dhe të komentuar të Hollywoodit. Rrugët e tyre para se të bashkoheshin përfundimisht janë...
Kur u bë dhe kjo me botoks të ketë fobi njerëzit e shëmtuar

Kur u bë dhe kjo me botoks të ketë fobi njerëzit e shëmtuar

Aurela Hoxha është njëra ndër femrat më të komentuara në media. Kjo për shkak të provokimeve të vazhdueshme nëpër fotografi. Në intervistat që ka qenë...

Trajneri i Juventusit në qershor të 2019 do të shkojë në altar

Massimiliano Allegri dhe Ambra Angiolini më të dashuruar se kurrë. Trajneri i Juventusit dhe aktorja italiane kanë vendosur të shkojnë në altar, madje ka...

Bukuroshja e ekranit Eva Murati në një këndvështrim ndryshe

Bukuroshja e ekranit Eva Murati në një këndvështrim ndryshe.  Ajo është një moderatore që spikat me thjeshtësinë dhe zotësinë e saj.  Duhet të theksojmë se...
Prokuroria zvicerane bllokon të gjitha llogaritë e këngëtares Loredana Zefit

Prokuroria zvicerane bllokon të gjitha llogaritë e këngëtares Loredana Zefit

Prokuroria zvicerane ka marrë një vendim drastik në lidhje me pasurinë e gruas së reperit shqiptar, Loredana Zefit. Ajo ka bërë kërkesë për bllokimin e...
Ronaldo zgjerohet në familje: Në pritje të fëmijës së pestë

Ronaldo zgjerohet në familje: Në pritje të fëmijës së pestë

Së fundmi futbollisti i suksesshëm Cristiano Ronaldo ka qenë i pranishëm në një event në Madrid. Gjatë ceremonisë ai arriti të rrëmbejë edhe një çmim...
Kantautori i njohur Pirro Çako shfaqet me të dashurën e re 20 vite më të re në moshë

Kantautori i njohur Pirro Çako shfaqet me të dashurën e re 20 vite më...

Kantautori i njohur Pirro Çako ka qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë, që prej divorcit të para shumë viteve nga sopranoja e njohur...

Sulmuesi i milanit i jep fund beqarisë me një ceremoni sekrete

Krzysztof Piątek dhe Paulina Procyk lidhën kurorë në një ceremoni sekrete të zhvilluar në  kështjellën Joannitów në Lagów, provincë polake në Lubuskie. Edhe lista...
Nejmar "dështon" në misionin për tu lidhur me bukuroshen Silvia D’Avenia

Nejmar “dështon” në misionin për tu lidhur me bukuroshen Silvia D’Avenia

Pas i dha fund, të paktën përkohësisht, historisë së dashurisë me aktoren dhe modelen e njohur në Brazil, Bruna Marquezinhe, Neymar vazhdon të jetë...
Tayna i bën dhuratë vetes një super makinë të kushtueshme

Tayna i bën dhuratë vetes një super makinë të kushtueshme

Reperja e njohur Tayna duket se ka shpenzuar një mal me para për të blerë një makinë super luksoze. Ajo ka zbuluar pak orë më parë...
- Advertisement -