13 C
Tirana, Al
E enjte, Janar 17, 2019

A janë në një lidhje Albi Nako me Alba Hoxhën?

A janë zyrtarisht në lidhje Albi Nako dhe Alba Hoxha? Deri tani të dy nuk kanë pranuar asgjë, por që nga ndarja  vitin e...

Aktorja bukuroshe dhe sharmante  Anne Hathaway është duke ndjekur një regjim për të shtuar...

Aktorja bukuroshe dhe sharmante  Anne Hathaway është duke ndjekur një regjim special me një trajner personal që të shtojë në peshë. Mund të ju...

Garderobën e Alketa Vejsiut do ta dëshironte çdo femër

Së fundmi moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, i ka habitur të gjithë me veshjet e saj të shtrenjta. Para disa ditësh ishte në...

Kryeministja zelandeze do të lindë së shpejti, por punët e shtetit do bëjnë që...

  Kryeministrja e Zelandës së Re, Jacina Ardern do të bëhet nënë në muajin qershor. 37-vjeçarja e pamartuar pret me partnerin e vet fëmijën e...

Nikolas Cage midis milionave të fituara dhe jetesës anormale

150 milionë dollarë nuk zgjasin shumë nëse bën shpenzime aq të çuditshme sa Nicolas Cage. Aktori 54-vjeçar e ka ushqyer këtë reputacion duke grumbulluar...

Duket se Kim Kardashian nuk qëndron do larg publikut, ja fotot super me bikini

Kishte ditë që mungonte mediatikisht, por duket se Kim Kardashian nuk qëndron dot larg publikut dhe vëmendjes. Kim sot ka postuar foto me bikini...

A është paraja çelësi për një jetë të lumtur bashkëshortore?

Ndonëse dashuria është gjë e vështirë për ta gjetur dhe për ta mbajtur, duket se çelësi për një lidhje të lumtur mund të jetë...

Ja cfare duhet te beni dhe zotëroni qe te beheni milioner

Thjeshtoni fjalët , përhapeni mirë mesazhin tuaj, biznesmenët e dinë se si t`a përçojnë mesazhin e tyre në terma të thjeshtë. Ata përdorin fjalët e...
Historia e veçantë e dashurisë midis Xhenifer Lopez dhe Aleks

Historia e veçantë e dashurisë midis Xhenifer Lopez dhe Aleks

Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez janë një ndër çiftet më pëlqyer dhe të komentuar të Hollywoodit. Rrugët e tyre para se të bashkoheshin përfundimisht janë...
Eneda Tarifa jep arsyet sepse nuk do të jetë pjesë e “The Voice Kids”

Eneda Tarifa jep arsyet sepse nuk do të jetë pjesë e “The Voice Kids”

Puna ka nisur për të sjellë edicionin e tretë të spektaklit “The Voice Kids”! Ndërsa është mësuar se Ledion Liço nuk do të jetë më...
- Advertisement -