21 C
Tirana
E diel, Gusht 25, 2019
Fjolla Morina dhe Fifi prishin miqësinë

Fjolla Morina dhe Fifi prishin miqësinë

Po përflitet se raportet e Fjollës me Fifin nuk janë më si dikur. Shkak është bërë deklarata e fundit e Fjollës e ftuar në emisionin...
Isli dhe Ori Nebiaj nuk fshihen më: Shfaqen të përqafuar dhe me mesazh dashurie

Isli dhe Ori Nebiaj nuk fshihen më: Shfaqen të përqafuar dhe me mesazh dashurie

Ori Nebiaj dhe Isli Islami janë takuar rastësisht dhe duket se Isli Islami është lumturuar shumë! Në një foto të postuar në rrjete sociale,...
"Mallkim kuqezi": Panucci ndahet edhe nga e dashura

“Mallkim kuqezi”: Panucci ndahet edhe nga e dashura

Samanta Togni, mësuese vallëzimi në emisionin e famshëm italian, “Ballando con le stelle”, dhe ish trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci, nuk janë...
Ronaldo zgjerohet në familje: Në pritje të fëmijës së pestë

Ronaldo zgjerohet në familje: Në pritje të fëmijës së pestë

Së fundmi futbollisti i suksesshëm Cristiano Ronaldo ka qenë i pranishëm në një event në Madrid. Gjatë ceremonisë ai arriti të rrëmbejë edhe një çmim...
Çfarë ka ndodhur me Flori Mumajesin?

“Zhdukja” e Flori Mumajesit: Dyshohet se është zhytur në borxhe

Këngëtarja e njohur Filloreta Rati ka postuar një foto tejet provokuese në rrjetet e saj sociale. Fifi ka postuar foton e saj ku në dorë...
Këngëtari Erik Lloshi nxjerr sekrete: Në dasma më ka ngacmuar edhe nusja

Këngëtari Erik Lloshi nxjerr sekrete: Në dasma më ka ngacmuar edhe nusja

Këngëtari Erik Lloshi është një nga emrat e muzikës që njihet edhe si një nga zërat më të “gjallë” për dasmat. Por duket se edhe...
Çfarë ka ndodhur me Flori Mumajesin?

Çfarë ka ndodhur me Flori Mumajesin?

Pas fitores së tij në edicionin e fundit të “Kënga Magjike”, këngëtari dhe kantautori i njohur Flor Muamjesi ishte mjaft aktiv në rrjetet sociale...

Dorina Mema i propozon Fevziut një emision në ishullin e Mykonos

Blendi Fevziu ka udhëtuar drejt ishullit të famshëm Mykonos, një destinacion i të gjithë VIP-ave shqiptarë për këtë vit. Në një foto të postuar...
Eksodi në Digitalb: Largohet edhe moderatorja Ilda Bejleri

Moderatorja Ilda Bejleri largohet nga Digitalb por shkon në Top-Channel

Moderatorja Ilda Bejleri, duket se do të shfaqet në “Top Channel” prej shtatorit të këtij viti. Lajmi për largimin e saj nga “Digitalb”, 11 vite...
Aktori i njohur zhytet në borxhe duke hequr dorë nga jeta e luksit

Aktori i njohur zhytet në borxhe duke hequr dorë nga jeta e luksit

Mediat e huaja shkruajnë se aktori latin që u bë shumë i njohur nga telenovelat, William Levy po kalon një periudhë shumë të vështirë...
- Advertisement -