21 C
Tirana
E mërkurë, Korrik 24, 2019
Shakohoxha zbulon marrëdhënien e moderatore Vilma Masha me vjehrrën

Shakohoxha zbulon marrëdhënien e moderatore Vilma Masha me vjehrrën

Vilma Masha mund të themi pa frikë se është një nga moderatoret më hermetike të ekraneve tona. Ajo ka folur rrallë për jetën private....
Gazetari Ervin Kurti-Bora Zemanit: Je shumë Fake

Gazetari Ervin Kurti-Bora Zemanit: Je shumë Fake

Gazetari Ervin Kurti ka thumbuar moderatoren Bora Zemani. I ftuar në “Treshat”, Kurti u pyet nga binjakët Romeo dhe Donald Veshaj nëse i duken...
Rikthehet përplasja midis Alketa Vejsiu dhe Olti Currit

Rikthehet përplasja midis Alketa Vejsiu dhe Olti Currit

Alketa Vejsiu ka kujtuar sot kohën kur shkonte me biçikletë në punë, në një prej viteve më të vështira që kanë kaluar shqiptarët, 1997-n. Moderatorja...
A janë vetëm miq Isli Islami dhe moderatorja Ori Nebijaj

A janë vetëm miq Isli Islami dhe moderatorja Ori Nebijaj

Isli Islami nuk i duron dot më ata ndjekës që i thonë se duhet të lidhet me kolegen e tij Ori Nebijaj. Në një postim...

Xhemi Shehu shpreh dëshirën për tu bërë nuse sërish

Xhemi Shehu është  një nga moderatoret më të përfolura në showbiz që jetën private është munduar ta mbaj larg mediave. Xhemi ka shum pak foto...
Aulona Mustën nuk e lënë rehat sulmet e fansave edhe në pushime

Aulona Mustën nuk e lënë rehat sulmet e fansave edhe në pushime

Mesa duket ndjekësit nuk kanë ndërmend t’i ndahen Aulona Mustës dhe as kjo e fundit s’ka ndërmend t’i lërë pa përgjigje. Së fundmi në disa...
Ja kush është mashkulli ideal për modelen bukuroshe Kate Upton

Ja kush është mashkulli ideal për modelen bukuroshe Kate Upton

Modelja e njohur  ka treguar se çfarë mashkulli i pëlqen. Ajo konsiderohet si një ndër femrat më seksi në botë dhe këtë epitet e ka...

Erjona Sulejmani rikthehet sërish me Blerim Xhemajlin?

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit me origjinë shqiptare, Blerim Xhemajli, vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara në “shoëbizz”, ndërsa me deklaratat...
Ja shenjat e horoskopit që mund të bëhen të famshëm

Jennifer Aniston mohon lidhje edhe pse është parë nën shoqërinë e një mashkulli

Që prej ndarjes nga aktori Justin Theroux aktorja e njohur Jennifer Aniston nuk është komentuar për ndonjë lidhje të re. Por sipas mediave të...
Jonida Maliqi pas Eurovisionit flet për lidhjen e saj të dashurisë

Jonida Maliqi tregon prapaskenat: Akoma nuk jam paguar nga RTSH

Këngëtarja e cila përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion, Jonida Maliqi tha se nuk i kishte marrë ende paratë që i takonin. Edhe pse RTSH duhet...
- Advertisement -