12 C
Tirana
E diel, Mars 24, 2019
Loredana dhe Mozzik zbulojnë disa pjesë të shtëpisë së tyre luksoze

Loredana dhe Mozzik zbulojnë disa pjesë të shtëpisë së tyre luksoze

Loredana zbulon pjesë të shtëpisë luksoze. Loredana dhe Mozzik publikojnë gjatë gjithë kohës foto apo video të momenteve që kalojnë me vajzën e tyre,...
Andrra Destani ka vendosur të ndryshojë dhe të bëhet bionde

Andrra Destani ka vendosur të ndryshojë dhe të bëhet bionde

Andrra Destani u bë e njohur për publikun shqiptar kur u martua me Sinan Hoxhën. Që në atë moment, ajo është kthyer në një...
Adrola Dushi na habit me ndryshimin e look-ut të saj

Adrola Dushi na habit me ndryshimin e look-ut të saj

Adrola Dushi ka vendosur të ndryshojë look. Ish-Miss Shqipëria ka prerë flokët shkurt stil “bob” dhe duket për mrekulli. Adrola, duket e kënaqur me këtë...
Alban Dudushi suprizohet nga vajza dhe bashkëshortja e tij

Alban Dudushi suprizohet nga vajza dhe bashkëshortja e tij

Ka qënë një natë emocionuese ajo e djeshma për Alban Dudushin. I ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” për të surprizuar...
Kejvina Kthjella zyrtarizon me lot në sy largimin nga “Xing me Ermalin”

Kejvina Kthjella zyrtarizon me lot në sy largimin nga “Xing me Ermalin”

Këtë javë që po lëmë pas, ka qarkulluar lajmi se Kejvina Kthella ka lënë emisionin “Xing me Ermalin”. Sot është pritur me kuriozitet emisioni për...
Ja kur do ta shohim në kinema komedinë “2 Gisht Mjaltë” me Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata

Ja kur do ta shohim në kinema komedinë “2 Gisht Mjaltë” me Ermal Mamaqi...

Ermal Mamaqi na ka dhënë një datë fikse, kur do ta shohim në kinema komedinë “2 Gisht Mjaltë”. Më datë 28 mars është premiera e...
Eneda Tarifa sulmon aktorët e portokallisë, hanë bukë kot

Eneda Tarifa poston daljen e parë në skenë

Suksesi ka qenë prej vitesh pjesë e jetës së këngëtares Eneda Tarifa. Gjatë dy dekadave karrierë Eneda i është përkushtuar punës në fillim si këngëtare...

Prezantuesja simpatike Fatma Methasani na habit me look-un e ri

Prezantuesja simpatike e INTV-së i ka çuditur të gjithë ditën e djeshme! Një foto e postuar në Instagram, na dëshmoi ndryshimin drastik që ajo...
Spektakli i humorit Portokalli rikthehet me ndryshime edhe në staf

Spektakli i humorit Portokalli rikthehet me ndryshime edhe në staf

Spektakli i humorit Portokalli rikthehet në ekran dhe me ndryshime të reja. Sipas regjisorit Basha ndryshimet prekin edhe drejtuesit. Autorja dhe moderatorja e “Ftesë në...
ÇMIMET OSCAR: Kendall Jenner tërheq vëmendjen me veshjen e saj provokuese

ÇMIMET OSCAR: Kendall Jenner tërheq vëmendjen me veshjen e saj provokuese

Të gjitha sytë ishin te Kendall Jenner gjatë ndarjes së çmimeve Oscar. Zonjat e bukura luftuan për veshjet më të guximshme ndërsa kanë parakaluar në...
- Advertisement -