24 C
Tirana
E mërkurë, Gusht 21, 2019

Milani mund të garonte për titullin e jo vetëm për Championsin

Në muajin tetor, askush nuk e mendonte kualifikimin në Champions League, por Milani ka nisur të tregohet cinik edhe në marrjen e rezultateve, ashtu...

11 minuta falas jep Vodafone per cdo gol te sulmuesit te Liverpul Salah

Sulmuesi i Liverpoolit dhe kombëtares egjiptiane është kthyer në njeriun e momentit dhe një idhull i padiskutueshëm në vendlindjen e tij. Së fundi Salah është...

Verstappen ndez motorret e Formula 1: “Titulli do jete i imi”

Max Verstappen mbetet një nga pilotët më të talentuar, por ai beson se titulli kampion do të vijë vetëm kur të ketë makinën më...

Gjermania ka “habitur” me zgjedhjen e fanelles ne ” Rusi 2018″

Kur duhen ende edhe 3 muaj, gjithnjë e më shumë po zbulohen detaje nga finalet e kampionatit Botëror të futbollit. Radhën e kanë fanelat...

Çani mban gjalle endrren europiane per partizanin

Partizanit i mjaftoi vetëm një gol ndaj Flamurtarit, në sfidën e pasdites së kësaj të hëne në stadiumin “Selman Stërmasi” të kryeqytetit, për të...

Spal ndal Juventusin dhe i jep shprese napolitaneve

Pas 12 fitoresh të njëpasnjëshme në kampionat, Juventus është ndalur në fushën e Spal-it me rezultatin e bardhe 0-0. Spal renditet e 17-të në...

Short i pafat per ekipet italiane dhe do te kemi derb anglez

Sot në mesditë, në Nion të Zvicrës, u hodh shorti i çerekfinaleve të Ligës së Kampioneve. Kampionët në fuqi të Europës dhe njëkohësisht rekordmenët...
- Advertisement -