24 C
Tirana
E mërkurë, Gusht 21, 2019

Spal ndal Juventusin dhe i jep shprese napolitaneve

Pas 12 fitoresh të njëpasnjëshme në kampionat, Juventus është ndalur në fushën e Spal-it me rezultatin e bardhe 0-0. Spal renditet e 17-të në...

Short i pafat per ekipet italiane dhe do te kemi derb anglez

Sot në mesditë, në Nion të Zvicrës, u hodh shorti i çerekfinaleve të Ligës së Kampioneve. Kampionët në fuqi të Europës dhe njëkohësisht rekordmenët...
- Advertisement -