21 C
Tirana
E diel, Gusht 25, 2019
Napoli do të tentojë sonte përmbysjen ndaj skuadrës së Emery

Napoli do të tentojë sonte përmbysjen ndaj skuadrës së Emery

Europa League-s luan aktin e fundit të fazës çerekfinale dhe, siç dihet, pas ndeshjeve të para shumë pranë kualifikimit janë Chelsea, Arsenali, Valencia dhe...
Partizani për 1 milionë euro lë të lirë Alban Hoxhën dhe Jurgen Bardhin

Partizani për 1 milionë euro lë të lirë Alban Hoxhën dhe Jurgen Bardhin

Te Partizani po mendojnë për merkaton në hyrje por në verë të kuqtë mund të humbasin dy prej lojtarëve të tyre kryesorë. Bëhet fjalë për...
Ja ekipet që do të luajnë në Uefa Europa League pasi u renditen të tretat

Ja ekipet që do të luajnë në Uefa Europa League pasi u renditen të...

Ja ekipet që do të luajnë në Uefa Europa League pasi u renditen të tretat Faza e grupeve të Champions League luajti mbërmjes e së...

 Duket se humbja me Napolin dhe eleminimi me Realin në ekstremis, kanë prishur unitetit...

   Duket se humbja me Napolin dhe eleminimi me Realin në ekstremis, ambjenti i juventusit duket se po përçahet.  Në fund të ndeshjes, kapiteni i Juventusit...

Sevilja nxjerr me një “këmbë” jashtë Barcelonën

Barcelona ka treguar edhe njëherë tjetër se pa Mesin në skuadër është një ekip i brishtë dhe se nuk tremb askënd. Sonte katalanasit janë...
Është dicka pa mend ti thuash Jose Mourinhos ndonjë provokim

Në fushë skuadra e tij çedon ndërsa jashtë fushe Murinjo është protagonist

Në fushë skuadra e tij çedon ndërsa jashtë fushe Murinjo është protagonist. Është dicka pa mend ti thuash Jose Mourinhos ndonjë provokim, edhe kur...
E shtuna në Seria A nuk dhuroi supriza në ndeshjet e zhvilluara

E shtuna në Seria A nuk dhuroi supriza në ndeshjet e zhvilluara

Juventusi nuk ndalet edhe atëherë kur trajneri Massimiliano Allegri bën rotacion. Interi me "manitan" ndaj Xhenovas i jep një sinjal Barcelonës. Nga ana tjetër në...

Skënderbeu kapitullon Flamurtarin, 0-2 dhe korçarët janë në finale

Sapo është mbyllur gjysëmfinalja e dytë në Vlorë midis Flamurtarit dhe Skënderbeut. Ndeshja e parë në Korçë kishte përfunduar me fitoren e vlonjatëve, 0-1,...
medialine.al, lajme pikante dhe shoubiz

Ronaldo sot në fushë për të harruar sadopak këtë javë “skandalesh e dënimesh”

Në fushë, në kërkim për të harruar qoftë edhe për pak orë, një javë të gjatë e të mbushur me zhvillime mbi rastin e...
Ja rezultate e ndjeshjeve të mbrëmshme në Europa League, fitojnë big-ët

Ja rezultate e ndjeshjeve të mbrëmshme në Europa League, fitojnë big-ët

Nuk kanë munguar rezultatet e papritur edhe në Europa League, ndonëse pothuaj të gjithë pretendentët kanë mbyllur pa problem ndeshjet e tyre. Arsenal e...
- Advertisement -